Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies Manā Vārdā, tur Es esmu viņu vidū. (Mt. 18:20) Draudzes mācītāji Guntis Bukalders un Dace Balode

Kas ir Rīgas Evaņģēliskā draudze?

Mēs esam evaņģēliski luteriska draudze, kas darbojas Rīgā. Esam atvērti jaunām idejām, uzsveram mīlestību savam līdzcilvēkam un piekopjam tradīcijas, kādas bija raksturīgas latviešu luterāņu baznīcai pirms 2. pasaules kara un arī šodienas Rietumeiropas luterāņu baznīcās. Aicinam visus, kas vēlas, piedalīties dievkalpojumos. Draudze ir Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas pasaulē (LELBP) Latvijas iecirknī.

Nākamie dievkalpojumi:

Dievkalpojumi parasti notiek ikmēnesi 2. un 4. svētdienā, Apvienotajā Metodistu dievnamā, Akas ielā 13, Rīgā.  Ja vēlaties pieslēgties attālināti (Zoom), lūdzam pievienoties draudzes e-pasta sarakstam saites saņemšanai, aizpildot sekojošo formu:

Nākamie dievkalpojumi 2024. gadā:
•    10. martā 13.00 Akas ielā 13 un attālināti: dievkalpojums ar kafijas galdu un svētdienas skolu.
•    24. martā 13.00 Akas ielā 13 un attālināti: Pūpolu svētdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu.
•   29. martā 18.00 TIKAI ZOOM:  Lielās Piektdienas svētbrīdis.
•    31. martā 13.00 Akas ielā 13 un attālināti: Lieldienu dievkalpojums, kuram sekos tikšanās pie kafijas tases ar līdzi paņemtajām raibām oliņām!

Visi ir laipni gaidīti un aicināti!

Iesvētes mācība tiek organizēta 2024. gada pavasarī. Pirmā nodarbība--februāra beigās. Ja vēlaties pieteikties, lūdzu rakstīt: dace.balode@yahoo.de. Visi interesenti ir laipni gaidīti!