Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies Manā Vārdā, tur Es esmu viņu vidū. (Mt. 18:20)

Kas ir Rīgas Evaņģēliskā draudze?

Mēs esam evaņģēliski luteriska draudze, kas darbojas Rīgā. Esam atvērti jaunām idejām, uzsveram mīlestību savam līdzcilvēkam un piekopjam tradīcijas, kādas bija raksturīgas latviešu luterāņu baznīcai pirms 2. pasaules kara un arī šodienas Rietumeiropas luterāņu baznīcās. Aicinam visus, kas vēlas, piedalīties dievkalpojumos. Draudze ir Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas pasaulē (LELBP) Latvijas iecirknī.

Nākamie dievkalpojumi:

Dievkalpojumi parasti notiek ikmēnesi 2. un 4. svētdienā, Apvienotajā Metodistu dievnamā, Akas ielā 13, Rīgā.  Ja vēlaties pieslēgties attālināti, lūdzam pievienoties draudzes e-pasta sarakstam saites saņemšanai, aizpildot sekojošo formu:


Nākamie dievkalpojumi 2022. gada jūnijā:
- 12. jūnijā, 13.00 (draudzes izbraukuma dievkalpojums Inčukalnā)
- 26. jūnijā, 13.00 (Akas ielā 13 un attālināti)--bez kafijas galda. Kalpos māc. Dace Balode.

Draudzes valde rūpīgi seko līdzi pandēmijas ierobežojumu noteikumiem un piemēros dievkalpojumu kārtību, vietu un procesu valsts noteiktajiem ierobežojumiem. Klātienes dievkalpojumi notiek "zaļajā režīmā"--ar sertifikātiem un maskām.

Iesvētes mācība: Ja vēlaties saņemt informāciju par iesvētes mācībām, lūdzu sazināties ar draudzes mācītāju, rakstot: dace.balode@yahoo.de. Visi interesenti ir laipni gaidīti!
Mūsu draudzes mācītāja Dace Balode