E-pasts info@redraudze.lv
Draudzes mācītājas Dace Balodes epasts dace.balode [at] yahoo.de.
Draudzes Facebook lapa - sekojiet mūsu jaunumiem!

Pierakstieties jaunumiem savā epastā

Mēs izsūtam tikai pāris epastus mēnesī, paziņojot par jaunumiem, un protams nesniedzam nekādu informāciju trešām personām.

Rekvizīti

Rīgas Evaņģēliskā draudze
Reliģiskās organizācijas reģ. Nr. 40801051397
Adrese: Akas ielā 13, Rīga, LV-1011, Latvija
Bankas rekvizīti:
LV10HABA0551027207173
AS Swedbank filiāle "Ķīpsala"
Rīga, Balasta dambis 1a

Līdzdalība draudzes dievkalpojumos

Aicinam visus, kas vēlas, piedalīties dievkalpojumos - nav jābūt draudzes locelkim lai nākt pie mums, gaidam visus!

Tomēr, mēs arī vēlamies apzināt dievlūdzējus un iestājoties draudzē Jums piešķir tiesības balsot draudzes pilnsapulcē. Lai kļūtu par Rīgas evaņģēliskās draudzes locekli ir arī vienkārši – lūdzu lejuplādējiet, izdrukājiet un izpildiet vienu no sekojošām formām:

Reģistrācijas formu var atsūtīt uz valde@redraudze.lv vai arī iesniegt kādam valdes loceklim pēc dievkalpojuma.

Mūsu draudzi uztur ieņēmumi no kolektes un ziedojumiem – mēs neprasam nodevas no draudzes locekļiem.