Atis Klimovičs raksta:

Paldies visiem, kas atbalstīja ziedojumu vākšanu divu apvidus automašīnu Mitsubishi L200 iegādei, kas tagad nogādātas Ukrainā un nodotas divām kaujas vienībām. Vispirms devāmies uz Kramatorsku, kur mūs gaidīja Ukrainas armijas 56.brigādes 37. bataljona inženieru vada komandieris seržants Stalkers (segvārds). Viņam patiesi bija grūti izteikt vārdos, cik lielu pateicību šis pieredzējušais karavīrs vēlētos pateikt katram no jums. Jautājumu, vai tiešām šī mašīna ir tik noderīga un nepieciešama speciāli uzdevu vairākas reizes un katru reizi saņēmu ātru apstiprinošu atbildi. Šāda mašīna ir transports, kam jāpilda uzdevumi tiešā frontes tuvumā. Uz ierakumiem pēc iespējas tuvāk tiek vesti karavīri, papildināti ūdens, pārtikas un munīcijas krājumi. Bieži šādas mašīnas ir glābušas karavīru dzīvības. Pats Stalkers karo jau desmit gadus un līdzīgi daudziem citiem veterāniem neredz iespējas pamest savus vīrus, lai gan vaļsirdīgi atzina, ka jūtas ļoti noguris. Pavisam guvis sešas smagas kontūzijas un vairākus ievainojumus.

Otru mašīnu Mitsubishi L200 aizvadītajā piektdienā nodevām Ukrainas Nacionālās gvardes 4.brigādes 3.bataljona 8.rotai, kas pēc četriem mēnešiem pozīcijās Donbasā atgriezusies mājās Kijivā, lai karavīri atpūstos, tad papildinātu savas rindas un dotos uz poligonu. Tad atkal ceļš uz fronti. Rotas komandiera vietnieks Aleksandrs (segvārds Bess) teica: “Šīs mašīnas vajadzīgas par visiem simts procentiem. Tā ir evakuācija un loģistika. Beidzamā rotācija frontē četrus mēnešus un divas nedēļas bija ļoti smaga. Katru dienu un nakti uz mums lidoja šāviņi, bet divas reizes viņi sarīkoja lielu uzbrukumu. Vienā no tiem mums uzbruka sešdesmit krievu. Tādi izlasīti un spēcīgi vīrieši.” Kad uzbrukums ticis atvairīts un krievi atkāpušies, tieši pie ukraiņu ierakumiem gulējuši astoņpadsmit ienaidnieki, bet nedaudz tāklāk vēl desmit. Viņus, protams, krievi nevēlas paņemt, lai varētu kā nākas apglabāt. Tā arī palika tur, vietējie kaķi, teica Bess, viņus esot grauzuši. Tagad šīs vietas artilērijas apšaudēs esot samaltas, kauli sašķaidīti.

Vēlreiz liels paldies no ukraiņu karavīriem visiem, kas palīdzēja sagādāt šīs automašīnas! Pašlaik iestājušās smagas dienas frontē, arī uzbrukumi civiliedzīvotājiem prasa aizvien jaunas dzīvības ik dienu. Tas lai mums būtu papildus stimuls neatkāpties no palīdzības!