2024. gada janvāra beigās Ukrainas atbalstītājs, žurnālists Atis Klimovičs vēlreiz dosies uz Ukrainu. Atis ir apņēmies nu jau trešo reizi nogādāt mūsu draudzes sarūpēto palīdzību karavīriem un sievām, kuri cīnās pašā frontē. Mūsu palīdzība patiešām ir vajadzīga un tā tiks likta lietā.

Vajadzīgo lietu saraksts:
  • ķīmiskie roku un kāju sildītāji
  • pieres lukturīši, kam arī ir sarkanā gaismiņa
  • guļammaisi
  • vilnas zeķes
  • gāzes baloniņi - prīmusam
  • power bank
  • gaļas konservi
Mēs arī aicinām ziedot pudeļu korķīšus dronu iegādei, sveču atliekas izrakumu sveču veidošanai un vilnas dziju zeķu adīšanai.

Kā Tu vari palīdzēt?
1. Mantas var ziedot, nogādājot tās uz dievkalpjumu 2024. gada 28. janvārī pulksten 13.00 (Akas ielā 13).
2. Draudzes valde organizē kopīgu mantu iepirkumu. Šim nolūkam tiks izmantoti ziedojumi, kuri līdz 2024. gada 25. janvārim tiks saņemti draudzes kontā (LV10HABA0551027207173) ar norādi "ziedojums Ukrainas aizstāvjiem".

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar māc. Daci Balodi (dace.balode@yahoo.de, 26343081). Paldies!