Draudzes mācītāja Dace Balode organizē ceļojumu pa Mārtiņa Lutera pēdām--uz Vitenbergu (Vācijā), š.g. 29. aprīlī-5. maijā. Pieteikšanās līdz 4. februārim (dace.balode@yahoo.de, 26343081).

Ceļojums vedīs uz nozīmīgākajām Mārtiņa Lutera dzīves un darbības vietām - slaveno Vitenbergu, skaisto Erfurti, gleznaino Vartbutgu, viņa dzimšanas un miršanas pilsētu Eislēbeni. Ceļojums mūs bagātinās gan kultūras, gan ticības ziņā, dodot iespēju pietuvināties tām vietām un vēsturei, kas ir veidojusi arī mūs kā luterāņus. Tā ir arī iespēja mums būt kopā, meklējot kopīgu piedzīvojumu. Mūs Vācijā ceļā pavadīs arī ļoti zinošā profesore Austra Reine, kas ir pētījusi arī reformācijas laika notikumus.

Izlidosim no Rīgas uz Berlīni 29.04. ar lidojumu BT211 (07.00) un atgriezīsimies Rīgā 05.05. ar lidojumu BT214 (19.40) no Berlīnes. Ja esat pārliecināti, ka brauksiet, pērciet jau tagad biļetes uz šiem Air Baltic lidojumiem. Ja vēlaties lidot citos laikos, tad pašam ir jāaorganizē ceļš līdz grupiņas atrašanās vietai.

Ceļojuma izmaksas tiek rēķinātas ap 1000-1300 EUR. Brauciens notiks, neatkarīgi no dalībnieku skaita! Lūdzu, ja ir interese par ceļojumu, tad droši rakstiet, var arī zvanīt māc. Dacei, lai noskaidrotu kādu jautājumu!
Detalizēts ceļojuma apraksts ir pieejams pie māc. Daces!