Jau 2011. gadā mūsu draudze savāca apmēram 650 Ls ziedojumos un atbalstījām 24 trūcīgus bērnus no Latgales, palīdzot iegādāties skolas somas kopā ar vajadzīgām grāmatām, burtnīcām un zīmuļiem. Priecājamies, ka sagādājām tādu prieku bērniem uzsākot skolu - klāt pievienots viens piemērs no pateicības zīmējumiem ko saņēmām no skolēniem.

Šoruden Rugāju novadā pirmo skolas gadu uzsāks 13 bērni. Lai gan šoruden nevarēsim sagādāt pašu skolas somu, esam apņēmušies atkal piepildīt somas ar vajadzīgo inventāru. Vienas pilnas skolas somas iegādei ir nepieciešami Ls 34,28. Katrs Jūsu ziedojums palīdzēs mums sasniegt mērķi apgādāt visus Rugāju pirmklasniekus. Lielākā daļa bērnu nāk no ģimenēm, kuras finansiālie apstākļi ir apgrūtināti, tādēļ Jūsu finansiālais atbalsts skolas somu iegādei būs neatsverama palīdzība jaunajam skolniekam un viņa ģimenei!

Paldies visiem par atsaucību un plašo sirdi! Akcija noslēgsies 2012.g. 31. augustā!

Kā var veikt ziedojumu?

 1. Nododot ziedojumu personīgi draudzes kasierim Andrim Bērziņam (vai kādam citam valdes loceklim) pēc dievkalpojuma;
 2. Pārskaitot ziedojumu uz mūsu draudzes kontu:
  Rīgas Evanģēliskā draudze
  reģ. nr. 40801051397
  AS Swedbank, HABALV22
  LV10 HABA 0551 0272 0717 3;
 3. Ja esat ASV, varat adresēt čeku draudzes priekšniekam Ivaram Slokenbergam (ar norādi „skolas somām”) un nosūtīt čeku uz 2 Merry Hill Road, Poughkeepsie, NY 12603.