Mašīnas glābj dzīvības. Aicinājums atbalstīt žurnālista Ata Klimoviča organizēto automašīnu Mitsubishi L200 (attēli zemāk) iegādi Ukrainas aizstāvjiem jau šomēnes. Aicinājums iespēju robežās piedalīties, kā arī padalīties ar šo ziņu. Palīdzēsim Ukrainai aizstāvēties!

Ziedojumus līdz 2024. gada 30. aprīlim var pārskatīt uz draudzes kontu:

RĪGAS EVAŅĢĒLISKĀ DRAUDZE
Reliģiskās organizācijas reģ. Nr. 40801051397
LV10HABA0551027207173
Maksājuma mērķis: "Ziedojums auto iegādei Ukrainas aizstāvjiem"

                             
Par ziedojumu Atis raksta:
Viena no mašīnām
paredzēta Ukrainas armijas 56. brigādes materiālās apgādes bataljona atsevišķajam inženiervadam, ko vada komandieris Vasīlijs ar segvārdu Stalkers. Ar šo sirsnīgo un drosmīgo karavīru esmu pazīstams jau vairāk kā divus gadus. Viņš karam ar krievu iebrucējiem patiesi atdevis sevi visu – jo devies uz fronti jau 2014.gadā, bet vēl pirms tam bijis aktīvs Cieņas revolūcijas dalībnieks Kijivā. Stalkera vienība darbojas frontē pie Časavjaras, kur pašlaik norisinās sīvas kaujas.    
Otra mašīna paredzēta Ukrainas nacionālās gvardes Ātrās reaģēšanas 3.brigādes bataljona “Svoboda” materiāli tehniskās apgādes vadam, kuru vada profesionāls aktieris ar segvārdu Kuba. Ar šo bataljonu sadarbojamies kopā ar Rīgas Evaņģēlisko draudzi jau vairāk kā gada garumā. Esam tam nogādājuši daudz vajadzīgu lietu, tajā skaitā VW mikroautobusu, ko vienība saņēma pagājušā gada oktobrī.

Abu automašīnu iegādei nepieciešami 4500 eiro un līdzekļi ceļam uz Ukrainu.
 
Ja ir kādi jautājumi, droši varat vērsties pie draudzes mācītājiem: Guntis Bukalders (gbukalders@gmail.com, 29431485), Dace Balode (dace.balode@yahoo.de, 26343081). .

Jūsu
Rīgas Evaņģēliskās draudzes valde
valde@redraudze.lv.